Jianzhan Tenmoku Glazūra Arbatos Puodelio Keramikos Chawan Mėlyna Reta, Dangus Akių Modelis Rankų darbo Kinų Porceliano Geriausias Arbatos Ceremonija Rūšies Priminimai:

Jis naudojamas Kinų Tradicinės ir Song Dinastijos rūmų krosnies keitimas craftmenship, kiekvieną veikia natūraliai susiformavo į krosnį pagal aukštus temporature apie 1300 laipsnių, todėl kiekvieno gamintojo yra ne visai tas pats, pls maloniai leisti nedidelis skirtumas, jei jūs nieko prieš, tai, pls, prašome susisiekti su mumis dėl nekilnojamojo photoes prieš kad, ačiū!Modelis yra natūraliai susiformavę į krosnį pagal aukštus temporature apie 1300 laipsniu, modelis yra ne drawed ant puodelio, modelis ne išnyks amžinai, priešingai, jei jūs naudojate šią teacup iki kai kurių ne.kartų, jos modelis, spalva pasikeis, tai fantastiška.

Aprašymas: Būklė :visiškai naujas, Dydis : Ø 8.8 x 5.4 cm / Ø3.46" x 2.13" Talpa : 100ml/3.4 oz Taikoma ir plačiau - Arbata, Matti, Kavos, Vyno, Vandens Klasikinio apdaila: Namo, Biuro, Klubo, Svetainės, Fojė, Virtuvė Colletable & Vertinga –Jianzhan yra ne tik kasdien būtina, tačiau taip pat senovinių Amatų, Daugiau vartoti ir daugiau didelės vertės, ji ateina su sertifikatu.

Prekės Aprašymas :

Jianzhan yra arbatos puodelis/dubenėlį porceliano padengta geležies glazūra vadinamas Tenmoku glazūra, ir tai buvo tipinės formos.Jis yra garsus, nes Kinų Song Dinastijos(960-1279), tuo metu, jianzhan buvo naudojamas tik Karalienė ir Kilnus.Gegužės 23, 2011, krosnies statyba ir uždegimo technologija buvo įtraukta į trečiąjį partijos tarptautinės nematerialaus kultūros paveldo.Į Rugs.2017 BRICS Susitikimo, Jianzhan buvo suteikta kaip nacionalinės dovanos vadovai šalių, dalyvaujančių posėdyje.

Jianzhan Vertę 1. Jianzhan poveikis-minkštinantis vandenį ir gyvojo vandens, ir pagerinti skonio arbata; 2. Išlaikyti šilumos saugojimo ilgą laiką ir pagerinti šarmingumą arbata, sriuba, geresnio skonio arbata.Ir gali paskatinti ir sustiprinti aromato arbata; 3. Saugojimas ir konservavimas; 4. Spalvų kaita po naudojami: arbata ar vanduo yra imbibed pagal Jianzhan.Tiesiog laikyti, naudoti ir nuvalykite audiniu,spalva pasikeis, kitų stilių

Žymos: bonsai, kavos rinkinys, ryan, Porceliano, tenmoku, glazūra keramikos dirbinius, kinijos vaza, dubuo arbata, keramikos molio įrankiai, puodelis.

Prekės Pavadinimas MOZHAN
Taikoma plačiau Arbata, Matti, Kavos, Vyno, Vandens
Kilmės Kinijos Puodeliai
Keramikos Tipas Porceliano
Technika Pagal Įstiklintas
rankų darbo Amatai buvo paveldėtas iš Song dinastija, nedaug žmogus gali padaryti tai dabar
Formos Kita
Funkcija minkština vandens, laikyti šilčiau, arbata bus geresnio skonio
Tipas Arbatos Dubenėlį
Tinka Arbatos Rūšių rishi arbata,respublikos arbata,aviečių lapų arbata ir pan
Medžiaga Keramikos
spalva mėlyna
Tomas 100ml/3.4 oz
Modelis JZ081111-29
Pavadinimas taurės dainos
Naudojimas geriamojo, surinkimas, apdaila

Parašyti atsiliepimą

Jianzhan Tenmoku Glazūra Arbatos Puodelio Keramikos Chawan Mėlyna Reta, Dangus Akių Modelis Rankų darbo Kinų Porceliano Geriausias Arbatos Ceremonija

Papildoma informacija

Kaina:€22.22

Kategorija:centras

SKU: w896

Atsiliepimai: