Naujausias Išmaniųjų Zed-Jautis su Mini tipo ZedBull Zed Bull JOKIU ŽETONŲ NĖRA PRISIJUNGIMO KORTELĖS greitas pristatymas

Smart Zed-Jautis su Mini Tipas

Top 6 Priežastys, Gauti Smart Zed-Bull

1.Kalbos:anglų, turkų, italų, ispanų ir Portugues

2. Ne Žetonai Reikia!

3. Nauja: Parama 8C ir 8E žetonų atskirti funkcija

4. Zed-JAUTIS galės įvykdyti visus jūsų reikalavimus kaip profesionalas Imobilizatoriaus Sistemų;

5. Zed-JAUTIS yra atsakiklio klonavimo prietaisas, kuriame yra visi Zed-Qx, funkcijas, ir taip pat turi daugiau papildomų funkcijų.

6. Zed-Jautis Gali Skaityti Pin Kodas, "Hyundai" ir " Kia " Dabar!

Pastaba: negalima Atnaujinti

Palyginti SMART ZED-JAUTIS su ZED-JAUTIS:SMART ZED-BULIUS, gaunate 30 proc., skaitymo ir rašymo greitis.SMART ZED-BULL pagerinti sėkmės rodiklį iki 99,99%, kurie bus pašalinti atliekas chip.(Kaip mes visi žinome, kai lustas gali būti parašyta tik vieną kartą)

Smart Zed-Bull Pagrindinis Bruožas Zed-Bull:

1. Rasti PIN Kodą, Rengiant Galimais Atsakikliai ir Programavimo Atsakiklius iš EEPROM ir MCU.

Zed-BULL KOMPIUTERIO programinė įranga yra puikių funkcijų, padės jums, o naudojant EEPROM programas.EKIU nuotraukas, kurios EVĮ, kurie MCU arba EEPROM ir vieta mcu arba eeprom ant lentos, kuri tipas atsakiklis bus naudojamas...Šios rūšies informacija bus palengvinti jūsų darbą.Su Automatine Modulis Rasti (AMF) funkciją, kai norite, EEPROM failą, modulis bus pripažįstami automatiškai

Kitos revoliucijos Zed-JAUTIS yra programavimo atsakikliai, kai nėra raktą nuo Ekiu.Dabar, Zed-JAUTIS yra 55 skirtingų programų, ir jis didėja...Naudodami šią funkciją, galite užprogramuoti atsakikliai, rasti pin kodus ir parengti galimais atsakikliai už automobilių, kurių reikia galimais atsakiklius kaip fiat doblo 48. Su šia funkcija, jums nereikia brangus galimais atsakikliai, kaina apie 8-10 Eurų.Galite naudoti tuščią atsakikliai.

2.Atsakiklio Klonavimas:

11, 12, 13, 33, 73, 4C (raštu 4C elektroninis raktas ir baterija mažiau TPX1 atsakiklis), "Philips", Kriptografijos 40 (kai kurie), 41(visi), 42(visi), 44(visi atrakinta VAG), 45(visi)

Iki šiol, bendras atsakiklis klonavimo įrankiai gali tik kopijuoti fiksuoto atsakiklius.Tačiau revoliucijos, kad mes pradėjome su mūsų įtaisas, Zed-Qx, didėja Zed-JAUTIS. 41(NISSAN), 42(VAG), 44(Atrakinta VAG) ir 45(PEUGEOT) atsakikliai, kuris paprastai žinomas kaip negali būti kopijuojami, gali būti kopijuojami su Zed-JAUTIS.

3. Gaminti Atsakikliai, OBD Programavimas

Jei jūs turite diagnostikos prietaisas, pavyzdžiui, T-Kodas Pro, jums bus reikalingas ypatingas galimais atsakikliai, kai automobiliai.O ne pirkti šiuos specialius siųstuvus-imtuvus, aukštos kainos, jūs galite pateikti juos su Zed-BULL naudojant tuščią atsakikliai.Ir jums nereikia brangus galimais atsakikliai, kaina apie 8-10 Eurų...atsakikliai, kad jums gali pateikti: 40, 41, 42, 44 Mitsubishi, 44 VAG, 45, 73 Mitsubishi, 61, 62, 65 ir 46 BMW, AUDI, PORSCHE, CHRYSLER, RENAULT...ir t.t.

Dabar, Zed-JAUTIS yra 24 skirtingų atsakiklis gamybos programas.

4. Hitag2 Atsakiklis Programuotojas

Jei norite pirkti hitag2 programuotojas, kaip atskiras prietaisas, tu turi sumokėti maždaug 1000-1500 Eurų.Tačiau, kai jūs turite Zed-JAUTIS, jūs gausite tai hitag2 programuotojas funkcija NEMOKAMAI.Jūs galite dirbti hitag2 atsakikliai ir tobulinti save, apie savo darbą.

5. Lengva Naudoti Platus Grafinis LCD Ekranas.

Plataus ekrano Zed-JAUTIS bus parodyti jums daug daugiau....Su Zed-Jautis yra platus ekranas, jūs galite pamatyti daugiau informacijos, pvz., VIN numeris ir kilometras info BMW automobiliai, išsami informacija apie 46 ir 48 atsakiklius ...ir t.t.

6.Papildomos Funkcijos:

1) Skaityti kilometras, VIN numeris ir rakto numeris informaciją iš originalios BMW raktas ir raštu originalus BMW nuotolinio valdymo raktas

2) Rasti PIN kodą iš VIN numeris HYUNDAI ir KIA

3) KOMPIUTERIO programinė įranga apima įvairių atsakiklis katalogas, raktas fob procedūras ir daugiau informacijos

4) PIN kodo nustatymo 33 Renault "ir 45" Peugeot " iš atsakiklio

5) Išlaisvinti 48(magic II) tipo užrakinta atsakiklio ir padaryti jį pakartotinai

6) Taupymo atsakiklis informaciją į duomenų bazę, įskaitant šifravimo atsakiklių

7) 3 skirtingus įrenginio atveju spalva alternatyvų (raudona, juoda ir balta).

Smart Zed-Bull Paketų Sąrašą:

1x Zed-bull Pagrindinis įrenginys

1x PC USB Kabelis

1x Maitinimo Adapteris

1x CD DUK: klausimas:ar jūsų zed-bull programą KOPIJUOTI TPX4 ,TPX2,TPX1,TPH1? A:TPX lustai yra pagaminti iš gladd,zed-bull nepalaiko.Q:Kai aš kopijuoti 48 chip,aš įdėti žetonų,palaukti apie 15 min,bet nieko atsitikti?ką turėčiau daryti?A:Atsiprašau,pone,jis negali padaryti savo žetonus.Q:Tai veikia TPX1,bet ne dirbti Tiris 4C chip.A:Taip,ji yra.Mes dona€™t turi modelį, perduoti 4C žetonų.

Q:ar tai ne darbas 8C ,8E žetonų?A:Jis gali skaityti,bet negali programą.

K.:Jūs turite man pasakė, tai ne žetonų nedaug,bet what’s negerai su juo dabar?A:Jūs vis dar galite naudoti ją,pone,dona€™t nerimauti.Pls jį ignoruoti.

Žymos: kd900, lino atsakiklis, x pro " raktas programuotojas, cgdi klavišą mb, žvaigždžių vartai sg1, "adobe premiere pro" klavišus, automobilių raktų skaitytuvas, zed visiškai key programa, 1050ti asus, super sbb pro2 raktas programuotojas.

Prekės Pavadinimas ATDIAG
Elemento Ilgio 10cm
Elemento Aukštis 10cm
Programinės Įrangos Versija 5.08
Medžiagos Tipas Kabelis
Specialios Funkcijos Raktas Programuotojas
Atnaujinti 1 Metai
Išorės Bandymų, Sertifikavimo ce
Aparatinės Įrangos Versija 5.08
Modelio Pavadinimas zed jautis
Galia 0
Įtampa 12V
Garantija 1 Metai
Prekės Svoris 0.5kg
Elemento Tipas Auto Raktas Programuotojas
Elemento Plotis 10cm
Elektroninis No

Parašyti atsiliepimą

Mini ZedBull V508 Smart Zed-Bull Klavišą Atsakiklis Programuotojas mini ZED BULL raktas programuotojas nemokamas pristatymas

Papildoma informacija

Kaina:€23.63

Kategorija:centras

SKU: w23374

Atsiliepimai: