Spalvinga, nonpoisonous ir beskonis, specialiai sukurta mažai vaikams palūkanų auginimo, žvalgybos plėtra, tėvų-vaikų bendravimo,

interaktyvūs žaislai

Produkto Aprašymas

Keturių spalvų žaidimai, nereikia man įvesti daugiau, puikus žaislas, taigi, kas yra skirtumas tarp šio žaislo, kurį aš rekomenduoti?

Ji yra dvipusė, viena pusė yra spalvų atitikimo, kitoje pusėje yra vaisių porą, daugiau turtingas gameplay, ir kainos yra labai palankios.

Kaip Žaisti

1. Protingai suprojektuoti paprastą stovą, kad erects žaislas.

2. Atsitiktinai ekstraktas pavadinimą kortelės, perkelti jį į viršų, žemyn, į kairę ir į dešinę, kad būtų pasiekti grafinis poveikį kortelę.

Reali Nuotrauka ir Informacija

1.Mūsų mediena yra natūrali ir ekologiška.Ir mes naudoti vandens dažų,jis yra saugus ir netoksiškas. 2. Procesas lazerinis graviravimas leidžia takelio sklandžiai ir neturi atplaišų ant paviršiaus, siekiant apsaugoti kūdikio konkurso rankas.

Žymos: žaislas medinis, kubas montessori, lauke montessori, valdybos montessori, kūdikių montessori, montessori mediniai, rūšiavimo žaislas, Montessori vaivorykštė, educ žaislas, švietimo žaidimas montessori.

Kilmės KN(Kilmės)
Lytis Unisex
Įspėjimas NO
Amžius > 3 metų
Medžiaga Mediena
Dydis 22.5*18cm
Savybės Švietimo
Prekės Pavadinimas SONGYI
Modelio Numeris N-4

Parašyti atsiliepimą

Montessori dvejopos paskirties medinių keturių spalvų vaisių loginis žaidimas nušvitimą mokymo priemones vaikų ankstyvojo švietimo žaislai

Papildoma informacija

Kaina:€10.12

SKU: w231

Atsiliepimai: