Naujas permanentinis makiažas mašina

Nemokamas pristatymas

35000R/M

Tinka antakių, vokų ir lūpų,taip pat mažoms tatuiruotė dizainas.puikus dizainas ir aukščiausios kokybės ,mažo triukšmo zamglony,taip pat turi ilgą laiko garantija.Galima padengti dilimas.Darbo laikas yra du kartus ilgesnis, nei įprasta, permanentinis makiažas mašinos.SUDARO: 1x permanentinis makiažas antakių pieštuko mašina 1x Makiažas mašina adapteris 10x permanentinis makiažas adatos 10x permanentinis makiažas patarimai(adata kepurės) 2xMakeup rašalo žiedai 20x rašalo puodeliai

SAVYBĖS: 1)Sterilus ir sveikas 2)lengva kontroliuoti 3)Greičio reguliavimas,adatos ilgis gali kontroliuoti 4) Nedelsiant mokestį, galima iš karto naudoti. 5)naudoti mažų modelis tatuiruotė,antakių ir lūpų

DĖMESIO: 1, dirbant Tuščiąja eiga maždaug 10 sekundžių, įsitikinkite, kad elektros laidumas yra geras, prieš naudojimą. 2, Prašom užsukite valdos patarimas ir jūs pamatysite adata vamzdis. 3, Prašome skambinti adatos išlenktas šiek tiek prieš dėdami į adatą. 4, vengti parkeris yra perkaitintas, prašome nustoti naudoti apie 10 minučių, po visą tatuiruotė antakių.

Techniniai duomenys: 1. sukimosi stabilumą. 2. puikus elektros kokybės. 3. puikus dizainas ir dirbti. 4. rocess formavimo energijos tiekimas,energijos tiekimo pasiekti ES standartas,tarptautiniu mastu(100v - 240v) 5. suremontuotas norma yra apie 1%. 6. greitis gali būti pritaikyta rašikliu, jūs galite tai padaryti su savo įpročio. 7. mažas triukšmo, triukšmo buvo dealed su mažiau nei 15 db 8. tinka antakių, vokų ir lūpų,taip pat mažoms tatuiruotė dizainas. 9. visų dalių, naudotą EOGAS aseptinis pakuotės sterilizacija, pasiekti pasaulio sveikatos standartas. 10. mašina fiuzeliažo naudoti vienkartiniai sterilūs dizainas, pigmentas, siekiant užkirsti kelią grįžti veiksmingai izoliuoja virusą, kad būtų išvengta kryžminės infekcijos bakterijų.

Žymos: įranga pasukimo tatuiruotė, biotek permanentinis makiažas mašina, tatuiruotė rinkinys, biomaser permanentinis makiažas dažai, įranga tatuiruotė, variklis tatuiruotė, pistoletas tatuiruotė, biomaser permanentinis makiažas rinkinys mašina, microblad pen, Permanentinis Makiažas Mašina.

Įtampa 110-220v
Adatos ilgis 50mm
Prekių Kokybės Sertifikavimo ce
Tipas Tatuiruotė Ginklą
Pistoletas Tipo elektrinis
Medžiaga Nerūdijančio Plieno
Vamzdžiai dydis 9.5 mm
Greitis 35000/min
Modelio Numeris MUP2021A
Mašina Spalva raudona
Prekės Pavadinimas XIMUKA
Svoris 0.2 kg
Produkto pavadinimas Permanentinis Makiažas Mašina
Naudojimas Antakiai,Lūpų Linijinės
adata modle 1R,3R,5R,7Round adata,5F,7Flat adata

Parašyti atsiliepimą

Raudona Aukštos Kokybės Tatuiruotė Antakių Pieštuko permanentinis Makiažas Mašina Nemokamas pristatymas

Papildoma informacija

Kaina:€17.02

Kategorija:centras

SKU: w22341

Atsiliepimai: