Daugiafunkcis Tipas-C USB Metrų Testeris LCD Skaitmeninis Multimetras Įtampa Srovės QJY99 Aprašymas: Funkcija:

Multi Funkcinis Testeris: Kelis sąsajos (USB įvestis/išvestis, Tipas-C input/output, ir " Micro USB įvestis),Naudojama aptinka įkrovimo būseną ir apdoroti jūsų USB-įjungta arba c tipo įrenginiai.Palaiko QC3.0, QC2.0 ir BC1.2 ,MTK skirtingų prietaisų.Jis taip pat gali būti naudojama ir siekiant rasti aukščiausia Belaidžio Kroviklio, ir bandymo pajėgumai ir elektros energijos galios bankas.

Saugos, Apsaugos: Teminiai, su viršįtampių apsauga, nuo srovės apsauga, pagal įtampos apsaugos, nedaug energijos, apsaugos ir signalizacijos sistemos.Taigi, šis USB C Tipo testeris gali aptikti saugos ir maksimaliai apsaugo prietaisus nuo sugadinimo.Jis bus atjungta išėjimo automatiškai ir žadintuvo garso, o tai bus išsaugoti duomenis, kai maitinimą staiga.

LCD MULTI-COLOR Display : Patobulinta versija siūlo IPS HD 9 LCD pagrindinių spalvų ekrano sąsajos, leidžiančios perjungimo ekrano sąsaja, paspausdami atitinkamą klavišą.Paramos anglų ar Kinų Kalba, rodo ir atskirų ekranas, daugiau matomas malonumą.

Paramos PD protokolas: Ačiū PD protokolo greita įkrovimo režimas matavimo technologija, tai naujos multimetras palaiko atnaujintus "iPhone" X mobilusis telefonas. (Paramos iphone 8 / 8P / iPhone Xs greita įkrovimo TIK su " IOS " PD Greito įkrovimo adapteris ir kabelis).Ji taip pat gali būti taikomi bandymo kitų C tipo įtaisai, tokie kaip "Samsung Galaxy S9 Plus", "Google Chrome" BookPixel, už OnePlus, už "HuaWei" P9 ir kt.

OTG Adapterio Nemokamai : Ji ateina su OTG adapteris,kuris leidžia jums išplėsti savo USB ir Micro USB Funkcija.(konvertuoti USB jungties prievadą į Micro uostą Įterpti OTG Adapterio).

Specifikacija:

Tipas: USB/Bluetooth

Įtampos matavimo diapazonas: 3.60 V-32.5 V

Rezoliucija tikslumas: 0.01 V

Srovės matavimo diapazonas: 0.00-5.00 A

Rezoliucija tikslumas: 0.01 A

Galia kaupiamasis diapazonas: 0-999999 MWH

Rezoliucija tikslumas: 0.001 Wh

Galios matavimo diapazonas: 0 - 299.999 W

Rezoliucija tikslumas: 0,001 W

Laikas maksimalus laikas: 999 H 59 M. 59 S Sprendimo tikslumas: 1 S

Laikas atnaujinti: > 500 ms/time > 500 ms/kartus

Vertinimo rodiklis: 0.5 kartus (- ų)

Gaminio dydis: 65 x 24 x 14 mm

Kadangi energijos srautas: komplektą Sudaro:

1 x Matuoklis Testeris Multimetras

Žymos: usb apkrovos testeris c tipo, 6a saugikliu, nemokama usb testeris, lizdas testeris c tipo, 20 5 pin, usb testeris gydytojas c tipo, 6p atveju, usb testeris peržiūros, 50cc quad bike, usb testeris usb tipo c.

Prekės Pavadinimas Etmakit

Parašyti atsiliepimą

Daugiafunkcis Tipas-C USB Metrų Testeris LCD Skaitmeninis Multimetras Įtampa Srovės QJY99

Papildoma informacija

Kaina:€10.13

SKU: w22240

Atsiliepimai: