Šis produktas yra WIFI controlle r.Jis jungiasi prie Interneto belaidžiu "WIFI" signalą, ir naudoja mobilųjį telefoną APP įgyvendinti įvairius nuotolinio valdymo pultelių.

Šis produktas gali greitai išmokti nuotolinio valdymo tradicinių RF kontrolės prietaisai, pvz., nuotolinio valdymo užuolaidos, žibintai, durų ar saugumo priemonėmis, ir belaidžiu būdu valdyti, atitinkamų RF prietaisus perduoti tą pačią RF signalo.Pagaliau suprasti, nuotolinio valdymo per mobilųjį telefoną APP bet kada ir bet kur.Tradicinis RF nuotolinis valdymas yra ribotas kontrolės.Šis produktas gali pakeisti RF nuotolinis valdymas per signalo konvertavimo transformuoti tradicinę RF nuotolinio valdymo įtaisai, į išmaniųjų prietaisų, kuriuos galima valdyti nuotoliniu būdu, per mobiliojo ryšio telefonais ir Internetu.Savybės:

1,prietaisas palaiko universalus nuotolinio valdymo tokių kaip HS1527, PT2262, SMC5326 ir HT6P20D, ir taip pat palaiko keletą firminių nuotolinio valdymo pultu.Specialiosios paramos prekių ženklai yra nurodyta žemiau pateiktoje lentelėje.

2, Nuotolinio valdymo tolimojo: parama multi-dažnio 300~928mhz, RF nuotolinio valdymo signalas yra stabili ir ilgas atstumas.

3,Nuotolinio valdymo pultas: mobilus terminalas gali nuotoliniu būdu valdyti nuotolinio valdymo prietaisu, kad patirtis patogiau.

4, Paremti vienas pelės mygtuku spustelėkite ryšį, tinklo: Paprasta prieiga prie tinklo, lengva valdyti.

5, Nuotolinis valdymas yra paprastas: Vienas konverteris prietaisas gali suderinti įvairių valdytojai su skirtingais prekių ženklais, o APP gali ištrinti ir pervardyti įvairių markių nuotolinio valdikliai.

Parama power-off memory funkcija: įjungus keitiklį ir valdiklis sužinoti, vieną kartą, keitiklis nereikia mokytis su valdikliu ir vėl (tai reiškia, kad konverterio ir valdytojas, tik turi būti suporuoti, vieną kartą.)

Žymos: wifi jammer, garso jutiklis muzikos nuotolinis valdiklis rgb, mw313r, dc moter, dažnis jammer, pritaikyti wifi, ekrano w204, 220v maršrutizatorius, garažas universalus multi dažnio, belaidis imtuvas lempų valdymo.

Kilmės KN(Kilmės)
Prekės Pavadinimas LPSECURITY

Parašyti atsiliepimą

"wi-fi" radijo DAŽNIŲ keitiklis palaiko multi dažnio 240-930mhz siųstuvai 2.4 G Smart Remote control mobile APP valdytojas

Papildoma informacija

Kaina:€10.42

Kategorija:centras

SKU: w1158

Atsiliepimai: