Pagrindinės Savybės

Mūsų langų plėvelei taikoma lango statinis kabintis,ne daugiau klijai ir lipniosios medžiagos.Jis atmeta nepageidaujamą nuomonę ir sukuria asmens kambarys jums.Premium medžiagos padeda blokuoti 96% UV spindulių, taip pat, kad stiprios saulės minkštesnis ir patogesnis.Matinė plėvelė tekstūros ir žavus modelis suteiks jūsų namo unikalus papuošalas.

Mažiau Pinigų, Daugiau Apdailai: Tai puiki namų puošmena projekto biudžetas; ekonomiškas būdas atnaujinti savo namų langų ir pagyvinti savo gyvenimą su šiuo matinio filmas su padoraus modelius.

Stiprus Užuolaidos Out, Minkštas Saulė: Laikas imtis žemyn savo tvirtą užuolaidos ar žaliuzės ir priimti patogiai saulės su šios šviesos filmas!Gauti nuolat apsaugos nuo karštų saulės ir 96% kenksmingų UV spindulių, jums ir jūsų šeimai ateinančią vasarą

Šuo Nustoja loti, Privatumo Apsauga Prasideda: šuo loja, nes nekliudomai nuomonę ne?Privatumo lygį langų plėvelė yra pusiau privatumo (★★★☆☆), kuri leidžia neryškus kontūrai ir negali bet kokią informaciją, žmonių ir dalykų, tiek ir už jos ribų. (Tinka Biuro, svetainė, posėdžių salė, Bet Nėra Vonios)

Erzina, Klijai visiems Laikams: Atsisveikinimas su tradiciniu klijų!Statinis kabintis design pristato naujai aplinkai draugiškas namų stilius.Lengvai-pašalinti ir daugkartinio naudojimo medžiagos nusipelnė būti mylimas už trijų tūkstančių kartų Šuo Nustoja loti, Privatumo Apsauga Prasideda: šuo loja, nes

Naudojimo instrukcija:Nuvalykite Paviršių ir Gauti Reikia Filmas

1. Valyti objekto paviršiaus kruopščiai.Įsitikinkite, kad nėra naftos, dulkių, arba dėmė liko. 2. Priemonės ir apdailos filmas iki reikiamo dydžio.Prašome kirpti atsargiai su savo aštriu peiliu pjovimo, tai būtų ašarų, jei naudosite per daug jėgos.

Pasirengę Taikyti

1. Nuplėšti pagrindo filmas.Prašome pažymėti Lipnios Juostos abiejose langų plėvelė atskirti.Ar galima šlapias langų plėvelė kampe ir rub jį, o, tada pamatysite, plonas pagrindo. 2. Švarus ir purškimo paviršius tolygiai su pakankamai vandens.

Taikyti jį ir Sunaikinti Burbuliukai

1. Taikyti filmas lango stiklo. 2. Naudokite minkštą rankšluostį arba valytuvas, nuvalykite filmas ir atgal, įsitikinkite, kad burbuliukai ir vanduo buvo visiškai pašalinta.

Nupjaukite Maržos ir Švarus Filmas

1. Apdaila nuo maržos. 2. Naudoti audiniu išlyginamasis filmas.Komandinis darbas, bus naudinga!

Suteikti Naują Išvaizdą Jūsų Namuose

Papuošti jūsų namams su matinio matinės tekstūros ir puošia savo gyvenimą su padoraus modelius.

Laikyti Atokiau nuo UV Spindulių

Minkština stiprios šviesos ir blokuoti 96% UV spindulių, siekiant apsaugoti odą ir jūsų šeimos.

Pateikti Pusiau Privatumo Apsauga

Mėgaukitės savo kokybės laiko su savo šeima be pertrūkių iš kitų.

Žymos: blackout kino langą, stiklo lipdukas langą, padengti langą, filmas statinio langą, šuns pakinktai tikra meilė, vinilo langas, filmas privatumo langą, šuo ne traukti, filmas langą, privatumo langą.

Modelio Numeris A069
Prekės Pavadinimas Rabbitgoo
Funkcija Šilumos Izoliacija
spalva žiedlapis
Tipas Stiklo Filmai
Medžiaga PVC
Dydis 45*200 90*200
Paviršiaus Apdorojimas Tamsintas

Parašyti atsiliepimą

Privatumo Langų Plėvelė Matinio stiklo Matinis Lango Lipdukas Statinis Kabintis Durų Filmas Ne Klijai Stiklo Plėvelė, Langų Lipdukas Anti-UV Stiklo Plėvelės

Papildoma informacija

Kaina:€7.69

Kategorija:Namų Dekoras

SKU: w1117

Atsiliepimai: